سفارش طراحی سایت

تیم برنامه نویسان پیکسل با تجربه‌ی بیش از 200 وب سایت اینترنتی و با سابقه‌ای درخشان که توانسته‌اند جهت بسیاری از مراکز مهم و ارگان‌های دولتی و خصوصی از قبیل اتحادیه‌ها، آموزش و پرورش، شرکت گاز و سایر مراکز بعلاوه فروشگاه‌های معتبری در سراسر کشور، وب سایت‌های بسیار زیبا و شکیلی طراحی و نظر مشتریان و کاربران را جلب کند.

کیفیت، زیبایی، کارایی، امنیت و راحتی کاربران از جمله مواردی است که تیم برنامه نویسان پیکسل در طی طراحی وب سایت و انجام پروژه‌ها به آن توجه ویژه‌ای دارند لذا تمامی وب‌سایت‌های طراحی و ساخته شده توسط این واحد بصورت کاملاً Responsive و قابل نمایش بر روی تمامی دستگاه‌ها بوده و با توجه به این موضوع که امنیت در یک وب‌سایت نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند، تا کنون می‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که هیچ یک از وب‌سایت‌های ساخته شده توسط ما با مشکلات هک و تخریب روبرو نبوده است.

نمونه ای از فعالیت های اخیر واحد طراحی و توسعه برنامه نویسان پیکسل

گفتی است با توجه به اینکه رقابت شدیدی در دنیای وب جهت کسب رتبه‌های برتر در گوگل و سایر انجین های جستجوگر بوده و خواهد بود، شایان ذکر است که وب سایت های طراحی و ساخته شده توسط گروه برنامه نویسان پیکسل با جدیدترین متدهای SEO درهم آمیخته شده تا بتوانند بالاترین رتبه و بازدید کننده را در بین رقبا داشته باشند.

دوستان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب با بخش مشاوره برنامه نویسان پیکسل از طرق درج شده در صفحه ارتباط با ما یا پنل کاربری اقدام نمایند. جهت درخواست و سفارش طراحی سایت نیز می‌توانید با استفاده از فرمی که در زیر در اختیارتان قرار داده شده اطلاعات مورد نظرتان را وارد کرده تا تیم طراحی و توسعه در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

فــرم سفارش وب سایت
نام و نام خانوادگی : شماره همراه فعال :
عنوان وب سایت :
توضیحات تکمیلی :