تاریخ امروز : دوشنبه 25 شهریور 1398

ضمن ابراز خرسندی گروه ال‌ای‌دی ماین جهت فرصت پیش آمده در مسیر خدمت به هموطنان عزیز، قابل ذکر است که کلیه خدماتی که توسط فروشگاه ال‌ای‌دی ماین ارائه می‌گردد شامل پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز خواهد بود که به شرح زیر است.

بصورت کلی خدمات در فروشگاه ال‌ای‌دی ماین به دو صورت انجام می پذیرد :

فروش قطعات بصورت تکی و عمده

دوستانی که صرفاً قصد خرید قطعات را داشته باشند با این هدف که نصب و اسمبل توسط خود مشتری انجام بپذیرد، شامل این بخش خواهند شد. جهت این منظور پس از انتخاب و خرید محصولات از فروشگاه آنلاین ال‌ای‌دی ماین در ابتدا تمامی قطعات سفارش داده شده توسط واحد تست و پشتیبانی بصورت تک تک و ویژه بازدید و در معرض امتحان قرار خواهد گرفت. پس از اطمینان از صحت و سلامت قطعات، محصولات خریداری شده به واحد بسته بندی ارجاء داده خواهد شد و تمامی قطعات در بسته بندی هایی کاملاً مستحکم و مقاوم در برابر ضربه قرار داده می شود. سپس با استفاده از سیستم باربری، سفارش به آدرسی که در زمان خرید، ثبت و تأیید شده است ارسال می شود لذا تمامی بسته ها تا زمان رسیدن به دست مشتری توسط واحد باربری بیمه خواهد شد.

این دسته از عزیزان می توانند با آموزش های جامع و کاملی که در سایت قرار داده شده است اقدام به نصب تابلو روان یا تابلوهای LED نمایند. در صورت وجود هرگونه ابهام یا مشکل نیز تیم پشتیبانی بصورت تمام وقت در خدمت شما می باشد. ارتباط با هر یک از واحدها به دوشکل امکان پذیر است :
1- ارتباط مستقیم با واحدهای پشتیبانی بصورت تلفنی در ساعات کار فروشگاه که اطلاعات لازم در بخش ارتباط با ما ذکر گردیده است.
2- پشتیبانی آنلاین که بصورت 24ساعته اپراتورهای ما در جهت رفع نیازها و مشکلات شما پاسخگو هستند. جهت این منظور تنها کافیست از طریق پنل کاربری موضوعات و مشکلات خود را با واحدهای مربوطه مطرح نمایید تا تیم پشتیبانی در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد.
علاوه بر آن، دفترچه ای تمام رنگی بهمراه عکس و توضیحات کامل که توسط واحد طراحی و توسعه تهییه شده است به همراه سفارش ارسال خواهد شد. تمامی نکات و آموزش های لازم جهت نصب و اسمبل تابلوهای LED به همراه جزئیات در آن توضیح داده شده.


فروش قطعات بهمراه ساخت تابلو روان

دوستانی که علاوه بر خرید قطعات، درخواست نصب یا اسمبل تابلوهای LED را نیز دارند شامل این بخش خواهند شد. در این حالت پس از ثبت سفارش مشتری، تمامی قطعات درخواست شده جهت بررسی کیفیت و صحت سلامت به واحد تست و پشتیبانی ارجاع داده می شود چرا که کیفیت هرچه بیشتر قطعات لازمه اجرای یک پروژه حرفه ای و بدون عیب و نقص است و از طرفی با توجه به اینکه رضایت مشتری جزء اهداف اولیه فروشگاه ال‌ای‌دی ماین می باشد، دقت و حوصله در کار از جمله مسائلی است که در اجرای پروژه ها به شدت رعایت و اجرا خواهد شد. پس از بررسی های انجام شده تمامی قطعات به همراه اطلاعات تکمیلی از ابعاد و سفارش مشتری به واحد نصب و اسمبل ارائه می شود. در این واحد تمامی قطعات با دقت و به بهترین شکل ممکن اسمبل خواهند شد. نمونه تابلوهایی که توسط این واحد قبلاً طراحی و انجام شده است خود نشانگر دقت و ظرافت در کار است. پس از نصب ؛ تابلو به همراه تمامی متعلقات به مرحله آخر یعنی واحد بسته بندی ارجاع داده می شود. در این واحد تابلو در بسته بندی های کاملاً مستحکم و ایمن در برابر ضربه قرار داده می شود. پس از آن بسته توسط سیستم باربری به آدرسی که در زمان ثبت سفارش توسط مشتری ثبت و تأیید گردیده است ارسال خواهد شد لذا تمامی بسته های ارسالی توسط فروشگاه ال‌ای‌دی ماین تا زمان رسیدن به دست خریدار، توسط سیستم باربری بیمه خواهد بود.
پس از تحویل تابلو توسط مشتری، ممکن است سوالات یا ابهاماتی در جهت نصب یا سایر مسائل برای خریداران پیش آید که در این صورت تیم پشتیبانی بصورت 24ساعته پاسخگوی عزیزان خواهد بود. ارتباط با واحد های پشتیبانی به دو شکل امکان پذیر است :
1- تماس تلفنی با واحد های مربوطه در ساعات کار فروشگاه که اطلاعات لازم در بخش ارتباط با ما ذکر گردیده است.
2- ارسال پیام از طریق پنل کاربری که در این حالت همکاران ما بصورت 24ساعته در اسرع وقت پاسخگوی مشکلات و سوالات شما خواهند بود.


تمامی سفارشات از لحظه سفارش تا زمان تحویل توسط مشتری کاملاً قابل پیگیری خواهد بود به این صورت که پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش، فاکتوری جهت خرید کالا به بخش پیگیری سفارشات موجود در پنل کاربری افزوده می شود که وضعیت دقیق سفارش در این بخش کاملاً مشهود است و مشتری در هر لحظه می تواند متوجه شود که سفارش در چه مرحله ای و توسط چه واحدی در حال اجرا و پیاده سازی می باشد. پس از بسته بندی و تحویل کالا به سیستم باربری، پیامکی حاوی اطلاعات بسته و زمان رسیدن به مقصد جهت مشتری ارسال خواهد شد لذا خریداران می توانند براحتی از طریق پنل کاربری سفارش خود را پیگیری نماید.