فروشگاه تخصصی برنامه نویسی
وب سايت کتابفروشي آنلاين به همراه پرداخت آنلاين

وب سايتي که در اين قسمت قرار داده شده است به کمک آن دسته از دوستاني خواهد آمد که مجموعه اي از کتاب ها را در اختيار داشته و قصد فروش آن ها را به صورت آنلاين دارند. با کمک اين وب سايت افراد مي توانند کتاب هايي که مدير از قبل ثبت کرده است را مشاهده کرده و مبلغ آن را به صورت آنلاين پرداخت نمايند تا کتاب فوق برايشان ارسال گردد. مدير سايت علاوه بر ثبت کتاب مي تواند ، آنها را از سايت حذف نمايد. اين نکته نيز ناگفته نماند که سيستم پرداخت آنلاين توسط درگاه بانکي نبوده اما قابل پياده سازي با درگاه نيز مي باشد. وب سايت فوق در محيط ويژوال استديو 2008 به همراه پايگاه داده SQL Server 2008 ساخته و پياده سازي شده است


سـفارش
مجموعه 5 برنامه مفيد به زبان جاوا

مجموعه اي که در اين بخش براي دوستان قرار داده شده است شامل 5 برنامه مفيد و کاربردي از قبيل کتاب فروشي ، دفترچه تلفن ، حرکت اسب در بازي شطرنج ، بازيابي اطلاعات لازم از فايل متني و تبديل NFA به DFA مي باشد که به زبان جاوا در محيط هاي NetBeans و EClipse ساخته و اجرا شده است. دوستان با استفاده از اين مجموعه مي توانند به بسياري از نکات از قبيل کار با فايل ها ، تبديل نوع متغيير ها ، پياده سازي الگوريتم هاي پيچيده و غيره دست پيدا کنند. برنامه هاي فوق در سطوح مختلف از مبتدي تا حرفه اي انجام و کد نويسي شده است. جهت اجرا دوستان نياز به برنامه مخصوص جاوا داشته لذا در صورت نياز مي توانيد به صفحه دانلود مراجعه کرده و برنامه‌هاي مورد نياز خود را به صورت رايگان دريافت نمائيد.


سـفارش
سامانه ثبت و ارسال پروژه هاي دانشجويي

در بسياري از دانشگاه ها ديده مي شود که افراد جهت اخذ درس پروژه مي بايست به مسئولان مربوطه مراجعه کرده و موضوع خود را دريافت نمايند لذا با کمک اين سامانه ديگر نياز به مسائلي اين چنين نيست زيرا مديران مي توانند پروژه هاي مورد نظر را از قبل در سايت ثبت کرده و تنها دانشجويان و افراد به صورت آنلاين پروژه مورد نظر خود را ثبت و اخذ نمايند. هر دانشجو تنها قابليت ثبت يک پروژه را دارد و پس از انجام آن با کمک اين سامانه مي تواند فايل خود را جهت بررسي براي استاد مربوطه ارسال نمايد. وب سايت فوق در محيط ويژوال استديو 2008 به همراه پايگاه داده SQL Server 2008 ساخته و پياده سازي شده است لذا در هنگاه تحويل علاوه بر سامانه فوق ، داکيومنت به همراه مستندات نيز ارسال خواهد شد.


سـفارش
وب سايت خبري به همراه پنل مديريت اخبار

همان طور که از عنوان پروژه مشخص است اين وب سايت جهت قرار دادن و مديت اخبار به صورت آنلاين ساخته شده است اما قابل ذکر است که وب سايت فوق علاوه بر امکانات آرشيو اخبار ، ثبت و حذف اخبار ، مشاهده اخبار تصادفي ، تعداد افراد آنلاين و غيره ، بصورت کاملا شيء گرا و بر اساس معماري سه لايه ساخته و پياده سازي شده است. در اين برنامه مدير سايت مي تواند اخبار را ثبت يا حذف نمايد و افرادي که در سايت ثبت نام کرده و وارد مي شوند اين قابليت را نيز دارند که اخبار متفرقه را در سايت به ثبت برسانند. وب سايت فوق در محيط ويژوال استديو 2008 به همراه پايگاه داده SQL Server 2005 ساخته و برنامه ريزي شده است


سـفارش
وب سايت مديريت آموزشگاه

وب سايتي که در اين قسمت قرار داده شده است جهت استفاده آموزشگاه ها و مراکزي قرار داده شده است که مي خواهند دانشجويان خود را در اينترنت يافته و جذب نمايند لذا افراد با کمک اين سايت مي توانند در کلاس هايي که مدير از قبل تعيين و ثبت کرده است ثبت نام کرده و در کلاس هاي خود شرکت نمايند. اين وب سايت تنها جهت ثبت نام اعضا و اطلاع رساني مي باشد لذا تمامي کلاس ها مي بايست بصورت حضوري انجام گردد. وب سايت فوق در محيط ويژوال استديو 2008 به همراه پايگاه داده SQL Server 2005 ساخته و پياده سازي شده است و علاوه بر سورس پروژه ، در هنگام تحويل داکيومنت برنامه نيز ارسال خواهد شد.


سـفارش
برنامه مديريت انبارداري

برنامه اي که در اين قسمت جهت استفاده دوستان قرار داده شده است جهت مديريت ورود خروج کالاها از انبار برنامه ريزي شده است به اين صورت که کاربر با استفاده از امکانات اين پروژه مي تواند کليه اقلام و محصولات را در انبار و در سوله مورد نظر ثبت کرده ، اطلاعات خروج کالا ها از انبار را ذخيره کند ، به تعداد سوله هاي موجود در برنامه سوله تعريف کند ، گزارش ورود و خروج کالاها را مشاهده و چاپ نمايد ، رمز ورود را تغيير داده و مدير اين قابليت را دارد که کاربر جديدي براي کار با سيستم ايجاد کند. اين برنامه در ويژوال استديو 2008 به همراه پايگاه داده SQL Server 2005 ساخته و پياده سازي شده است.


سـفارش