تاریخ امروز : چهارشنبه 5 تیر 1398

پس از اسمبل و ساخت تابلو روان، در نهایت نوبت به طراحی افکت و متن روی تابلو می رسد که این قسمت از کار، یکی از اصلی‌ترین بخش‌های این پروسه می‌باشد چرا که اگر شما بهترین قطعات را جهت ساخت تابلو بکار برده باشید اما از طرفی تابلو شما از متون و افکت های قابل توجهی برخوردار نباشد، بنابراین کل زحمات شما نادیده گرفته خواهد شد زیرا عموم مردم تنها این بخش از کار را مورد بازدید و نظر قرار خواهند داد. نرم‌افزارهای تابلو روان برای ایجاد و بارگذاری متون و افکت‌های طراحی شده بر روی کارت کنترل بکار می رود. همچنین می توانید از این برنامه ها جهت کانفیگ کردن بعضی از کارت کنترل‌هایی که قابلیت‌های پیشرفته ای دارند استفاده کنید. در صورتی که با این برنامه‌ها آشنایی کافی را ندارید و جهت ساخت افکت و متون تابلوروان نیازمند کمک هستید، تیم طراحی و توسعه ال‌ای‌دی ماین شما را تنها نخواهد گذاشت و از طریق پنل کاربری می‌توانید با این بخش در ارتباط باشید.

نرم افزارهای تابلو روان دارای فراوانی بسیاری هستند که به تفصیل در این بخش، تعدادی از مطرح ترین آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد


نرم افزار HD-Player

این برنامه جهت ساخت افکت و متون متحرک بهمراه بارگذاری بر روی برد کنترل‌های D1 و D3 استفاده می‌شود و از زبان فارسی نیز پشتیانی می‌کند. امکانات این برنامه بعضاً از سایر برنامه ها کامل‌تر است.

دانلود برنامه با لینک مستقیم

نرم افزار LED-Art

این نرم افزار جهت تابلوهای طیف ‌دار و تلویزیون‌های آفلاین با برد کنترل‌های m10 و m20 و m31 و c10 و C1 و C3 استفاده می‌شود. این برنامه از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند و استفاده از آن بسیار راحت است.

دانلود برنامه با لینک مستقیم

نرم افزار HD-2016

با استفاده از این نرم افزار می‌توانید برد کنترل‌های سری HD را جهت نمایش متن و تصاویر متحرک برنامه ریزی کنید. در این برنامه افکت‌های بسیاری به صورت پیش فرض جهت سهولت کار قرار داده شده است.

دانلود برنامه با لینک مستقیم

نرم افزار LED Set

این برنامه نسبت به سایر برنامه‌ها محیط کاربری بسیار ساده با امکانات کمی دارا می‌باشد که جهت برنامه ریزی برد کنترل‌های m10 و m20 و m31 و c10 مفید است. قابلیت طراحی افکت و مدیریت متون در برنامه فوق موجود نمی‌باشد.

دانلود برنامه با لینک مستقیم

نرم افزار LED Show

با استفاده از امکانات این برنامه می‌توانید تمامی برد کنترل‌های تابلو روان و تلویزیون شهری را مدیریت و برنامه ریزی کنید. این برنامه قابلیت ضبط کردن از روی صفحه نمایش کامپیوتر و پخش بر روی تابلو روان را نیز دارا می‌باشد.

دانلود برنامه با لینک مستقیم

نرم افزار LED Editor

برنامه فوق با محیط کاربری بسیار ساده جهت ساخت افکت و متون متحرک در برد کنترل‌های m10 و m20 و m31 و c10 استفاده می‌شود. جهت استفاده راحت تر می توانید محیط برنامه را به زبان فارسی تبدیل کنید.

دانلود برنامه با لینک مستقیم

نرم افزار Swish Max

برنامه فوق قابلیت برنامه ریزی و مدیریت کارت‌ کنترل‌ها را دارا نبوده اما صدها افکتی که در این نرم افزار موجود می‌باشد بعلاوه مدیریت پیشرفته متون به ما کمک می‌کند تا جلوه‌های ویژه تأثیر پذیری برای تابلو روان طراحی و آماده کنیم.

دانلود برنامه با لینک مستقیم

نرم افزار LED Studio

این برنامه همانند سایر برنامه‌ها قابلیت بارگذاری جلوه‌های ویژه بر روی کارت کنترل‌ها را داراست.

جهت نصب این برنامه از کلمه عبور 888888 و برای مدیریت سخت افزار از رمز 168 و مدیریت برنامه از رمز 888 استفاده نمایید.

دانلود برنامه با لینک مستقیم

نرم افزار Power LED

برنامه پاور ال ای دی نیز همانند سایر برنامه‌ها قابلیت ساخت افکت‌های گوناگون بهمراه عکس ، متن ، تایمر تقویم و غیره را داراست که تنها جهت برد کنترل‌های سری TF و ساده قابل استفاده خواهد بود.

دانلود برنامه با لینک مستقیم