دانلود برنامه ، ابزار ، کتاب و سورس کدهای برنامه نویسی
آموزش ساخت User Control در وب

یک UserControl ، یک کنترل یا صفحه قابل استفاده مجدد با پسوند ascx. می‌باشد و مانند یک صفحه aspx. ساخته می‌شود. اما با این تفاوت که یک UserControl به خودی خود ارائه نمی‌شود User Control برای اجتناب از تکرار کد در نیازهای مشابه بسیار مفید می باشد.


ادامه مطلب
آموزش Exploit نویسی یا هک

این کتاب تئوری و روح هکینگ و علم نهان در ورای آنرا به تصویر می‌کشد . بعضی از تکنیک‌ها و حقه‌های اصلی در هکینگ نیز ارائه می‌گردند، لذا شما قادرید که چون یک هکر فکر کنید، روش‌های هکینگ خود را در پیش گیرید، از کدهای خود استفاده کنید و ....


ادامه مطلب
برنامه نويسي تجاري و چند لايه

در معرفي NET. مي‌توان گفت كه NET. شامل يك مجموعه جديد از تكنولوژي ها و نيز يك نمونه جديد براي طراحي و توسعه نرم‌افزار مي شود. فقط NET. يك محیط طراحي و توسعه جدیدی نیست، بلكه يك دنباله‌ي كامل از سرورها و سرويس‌ها است كه براي حل مشكلات تجاري امروزه به صورت موازي با يكديگر كار مي‌كنند. در این آموزش، با برنامه نويسي تحت NET. و نيز تعدادي از تكنولوژي‌هايي كه در آن به كار رفته است آشنا شديم و آنها را به طور عملي مورد استفاده قرار دادیم..


ادامه مطلب
آموزش نرم‌افزار Autoplay media studio ساخت Autorun

در دنیا ساخت سی دی‌های مولتی مدیا و اتوران و ... توسط هزاران نفر از افراد عادی صورت می‌گیرد که شما با فراگیری این نرم‌افزار می‌توانید فایل های Auto-run برای سی‌دی‌هایتان ایجاد نمایید. این نرم‌افزار علاوه بر ساخت Auto-run قابلیت های دیگری نظیر ساخت browser, video player, mp3 player ، روزنامه های الکترونیکی ها ، سی دی‌های آموزشی ، آلبوم عکس، آزمون‌های تستی، معرقی محصولات و ... را نیز داراست.


ادامه مطلب
راهنمای کار با وب سرویس آپاچی (Apache)

امروزه فناوری اطلاعات به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه در کشورهای دنیا شناخته شده است. رشد روزافزون این فناوری در کشورهای توسعه یافته، شکاف دیجیتال بین این کشورها و کشورهای در حال توسعه را افزایش می‌دهد. یکی از حوزه‌هایی که در رشد فناوری اطلاعات در دنیا تاثیر بسزایی داشته ، مقوله نرم افزارهای آزاد یا متن باز پس از 20 سال تلاش برای آزادی نرم افزار در سراسر دنیا امروزه به رشد و بالندگی رسیده است و باعث پیشرفت و تحولی عمیق در حوزه فناوری اطلاعات شده‌است.


ادامه مطلب
آموزش نمودارات تحلیلی یا UML

UML مخفف (Modeling Language Unified) است که نشان دهنده یک زبان مدل سازی استاندارد برای طراحی سیستم می‌باشد. به معنی دیگر UML زبانی تصویری است که اجازه مدل سازی فرآیند، نرم افزار و سیستم ها را به شما می دهد. UML از نماد ها و دیاگرام ها ساخته شده است. UML مجموعه ای از ویژگی‌ها و استاندارهایی است که توسط شرکت OMG معرفی شده است. این نرم افزار جهت تجزیه و تحلیل نرم افزارها مورد استفاده برنامه نوسان نیز قرار می گیرند


ادامه مطلب