رفع اشکال کلیه مباحث برنامه نویسی و تحصیلی

آیا استرس قبل از امتحان شما را اذیت می کند؟
اضطراب امتحان نوعي خود اشغالي ذهني است كه خود كم انگاري و ترديد در مورد توانايي‌هاي فرد را به همراه دارد و اغلب باعث ارزيابي منفي و تمركز نداشتن حواس و واكنش‌هاي جسماني نامطلوب مي شود. روش‌هاي كاهش استرس قبل از امتحان به این صورت است که خوردن صبحانه را ضروري قلمداد کنید و صبحانه را كمي زودتر ميل كنيد. قبل از شروع امتحان در حوزه حضور داشته باشيد، از صحبت‌هاي بيهوده با دوستان بپرهيزيد، از پاسخ دادن به سؤال‌هاي دوستان خود در مورد درس خودداري نماييد، شب قبل از امتحان استراحت كافي داشته تا در جلسه امتحان خسته نبوده و تمركز كافي داشته باشيد. قبل از امتحان نكاتي را كه نوشته‌ايد، مرور كرده ولي به خاطر داشته باشيد كه ده دقيقه قبل از شروع امتحان ديگر مطالعه نكنيد.

بهترين زمان براي مطالعه چه موقعی است؟
واقعيت اين است كه هيچ زماني به طور دقيق و انحصاري براي مطالعه وجود ندارد ؛ يعني دقيقاً نمي‌توان مشخص كرد كه در چه هنگامي بايد مطالعه و در چه موقعي از آن پرهيز كرد بلكه هر وقت احساس كرديد كه مي‌توانيد مطالعه كنيد درس خواندن را شروع كنيد. زمان مطالعه بستگي به خود شما دارد كه چه موقعي از نظر جسمي و رواني آمادگي لازم را داريد. فرضاً اگر هميشه عادت داريد صبح ها در مكان مشخص مطالعه كنيد آن زمان و آن مكان براي شما بسيار مناسب است. به ياد داشته باشيد كه بلافاصله پس از غذا خوردن(خصوصاً ناهار يا شام) مطالعه نكنيد؛ زيرا با پر بودن معده خون به طرف آن هجوم آورده تا غذا هر چه سريع‌تر هضم گردد و در نتيجه خون كمتري به مغز مي‌رسد و احساس خواب آلودگي به فرد دست داده و سطح هوشياري مغز كاهش مي يابد .

ضعف در پايه‌هاي تحصيلي گذشته !!!
ضعف پايه تحصيلي، يکي از عوامل مهم ضعف درسي دانش آموزان است. اين دانش آموزان به علت نفهميدن مطالب درسي سال‌هاي گذشته که پايه و زير بناي پايه‌هاي تحصيلي بعدي مي‌باشد، نمي‌توانند دروس جديد را درک کنند و هر چه به صحبت‌هاي معلم گوش مي‌دهند اما تلاش آنها براي فهميدن مطالب درسي دشوار و گاهي غير ممکن است. دانش آموز به علت ناآشنايي با پيش نيازها وقتي سراغ کتاب درسي مي‌رود مطالب آن را نمي‌فهمد بخصوص این مسئله بیشتر در دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي مشاهده مي شود که به دليل ضعف عميق در سنوات قبل، درس را بطور کامل کنار گذارده‌اند. از اين رو لازم است چنين ضعف‌هايي در فرصت‌هاي مناسب مانند تابستان با حضور در کلاس‌هاي تقويتي برطرف گردد.

چند توصیه مهم قبل از درس خواندن
حداكثر زماني كه افراد مي‌توانند فكر خود را بر روي موضوعي متمركز كنند بيش از 30 دقيقه نيست ، يعني بايد سعي شود حدود 30 دقيقه بر روي يك مطلب تمركز نمود و يا مطالعه داشت و حدود 10 الي 15 دقيقه استراحت نمود و مجدداً با همين روال شروع به مطالعه كرد. پيش از مطالعه از صرف غذاهاي چرب و سنگين خودداري كنيد و سپس چند ساعت پس از صرف غذا مطالعه نماييد چون پس از صرف غذاي سنگين ، بيشتر جريان خون متوجه دستگاه گوارش مي‌شود تا به هضم و جذب غذا كمك كند و لذا خون‌رساني به مغز كاهش مي‌يابد و از قدرت تفكر و تمركز كاسته مي‌شود. همچنين غذاهاي آردي مثل نان و قندي قدرت ادراك و تمركز را كم مي‌كند و نوشابه‌هاي گازدار هم همينطور هستند. در آخر نیز این نکته را فراموش نکنید که حتماً در حین مطالعه یادداشت برداری کنید.

قوانین و شرایط قبل از نام نویسی در کلاس ها

  • روز و ساعت پیشنهای وارد شده در زمان ثبت نام صرفاً جهت آگاهی برای برگزاری و زمانبندی کلاس ها می باشد و تضمینی جهت برگزاری کلاس در آن زمان خاص نمی باشد.
  • با توجه به اینکه ارتباط با کاربر از طریق اس ام اس و ایمیل می باشد لذا خواهشمندیم از صحت اطلاعات در زمان ثبت نام در سایت مطمئن شوید.
  • تمامی کلاس ها طی یک ساعت و نیم برگزار خواهد شد و در صورتی که کلاسی زودتر از زمان نامبرده به اتمام رسد یک جلسه تلقی خواهد شد.
  • حضور به موقع در تمامی جلسات الزامی می باشد لذا در صورت دیر کرد عواقب به عهده دانشجو خواهد بود.
  • به دوستانی که در کلاس های رفع اشکال آنلاین ثبت نام می کنند، توصیه می شود 10 دقیقه قبل از برگزاری هر جلسه جهت اطمینان از سیستم در کلاس حضور یابند.
  • برنامه های لازم جهت ورود به کلاس های رفع اشکال آنلاین را می توانید از اینجا دریافت کنید.
  • هزینه کلاس های رفع اشکال بعد از تأیید کاربر و قبل از برگزاری از حساب وی کسر خواهد شد.

ثبت نام در کلاس های رفع اشکال آنلاین

دوستان و عزیزان در هر یک از سطوح تحصیلی و غیرتحصیلی مربوط به برنامه‌نویسی و کامپیوتر می‌توانند با استفاده از این بخش مشکلات خود را مطرح و به صورت آنلاین رفع اشکال نمایند. موضوعات مطرح شده توسط کاربر بعد از ثبت‌نام مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تأیید ، برای کاربر زمانی تعیین شده و کلاس برگزار خواهد شد از طرفی اگر به هر دلیل کلاس قادر به برگزاری نباشد سریعاً نتیجه به فرد اعلام خواهد شد. جهت ثبت‌نام لطفاً مراحل زیر را دنبال نمایید.

ابتدا در سایت ثبت نام کرده، مشخصات خود را به صورت کامل و صحیح وارد کنید.
با استفاده از دکمه ثبت نام در قسمت پایین صفحه اطلاعات خود را به صورت کامل و صحیح وارد کرده ، نام نویسی کنید.
نتیجه در زمان حداکثر 48 ساعت به صندوق پیام شما ارسال خواهد شد.
در صورت تأیید زمان ، روز و هزینه کلاس ؛ از طریق پنل کاربری موافقت خود را به مدیریت اعلام نمائید.
لینکی جهت برگزاری کلاس در روز و ساعت مقرر در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

ثبت نام در کلاس های رفع اشکال حضوری

کلاس‌های رفع اشکال حضوری همانند سایر کلاس ها در دفتر مرکزی برنامه نویسان پیکسل برگزار می گردد و تنها شامل شهروندان شیرازی خواهد بود به این صورت که افراد ابتدا سوال خود را از طریق فرم ثبت نام مطرح نموده سپس نهایتاً ظرف 48 ساعت ؛ نتیجه که شامل زمان ، روز برگزاری و هزینه کلاس می باشد به اطلاع فرد نیز خواهد رسید از طرفی در صورت عدم تشکیل کلاس به هر دلیل سریعاً موضوع به دانشجو اطلاع داده خواهد شد. جهت ثبت‌نام لطفاً مراحل زیر را دنبال نمایید.
ابتدا در سایت ثبت نام کرده، مشخصات خود را به صورت کامل و صحیح وارد کنید.
با استفاده از دکمه ثبت نام در قسمت پایین صفحه اطلاعات خود را به صورت کامل و صحیح وارد کرده ، نام نویسی کنید.
نتیجه در زمان حداکثر 48 ساعت به صندوق پیام شما ارسال خواهد شد.
در صورت تأیید زمان ، روز و هزینه کلاس ؛ از طریق پنل کاربری موافقت خود را به مدیریت اعلام کنید.
در زمان تعیین شده در محل مرکزی برنامه نویسان پیکسل حاضر شوید.

پرسش و پاسخ

در صورتی که دوستان در کلیه مقاطع تحصیلی مربوط به رشته کامپیوتر و غیر تحصیلی مرتبط با برنامه نویسی دچار مشکل شوند و از طرفی به دلیل حجم مسئله احساس کنند که نیاز به کلاس‌های رفع اشکال ندارند می‌توانند با استفاده از فرمی که در این قسمت در اختیارشان قرار داده شده است مسائل خود را مطرح کرده و سریعاً به جواب برسند. در صورتی که نیاز باشد در جواب مسائل مطرح شده توضیحات بیشتری داده شود افراد می‌توانند با استفاده از کلاس‌های رفع اشکال آنلاین و یا حضوری اقدام نمایند. عزیزان با کمک مدرسان پیکسل می توانند بدون صرف هرگونه هزینه ای با استفاده از این بخش جواب خود را دریافت کنند.
عنوان مسئله :
ارسال فایل :


ثبـت نـام


ثبت نام آموزش حضوری دوره های برنامه نویسیX
نوع کلاس :عنوان مبحث :
روز پیشنهادی :ساعت پیشنهادی :
ارسال فایل :
تعداد جلسات پیشنهادی :
توضیحات :